Dzisiaj jest: data | czas
LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm

Comarch Rozwiązania Mobilne

Comarch Mobile to zestaw trzech aplikacji przeznaczonych na urządzenia mobilne:

  • Comarch ERP Mobilny Sprzedawca
  • Comarch ERP Mobilny Magazynier
  • Comarch ERP Mobilny BI

Aplikacje należące do Comarch ERP Mobile są w pełni zintegrowane z Comarch ERP, dzięki czemu użytkownik za pośrednictwem urządzenia przenośnego w dowolnym miejscu operuje na danych zapisanych w systemie ERP.

Comarch ERP Mobilny Sprzedawca

Coraz częściej obserwujemy tendencję do prowadzenia sprzedaży poza siedzibą firmy, np. vanselling. Dzięki wykorzystaniu aplikacji Comarch ERP Mobilny Sprzedawca taki model pracy może być z powodzeniem realizowany. Rozwiązanie jest ściśle zintegrowane z platformą Comarch ERP Altum i umożliwia sfinalizowanie transakcji w siedzibie odbiorcy lub w innym wybranym miejscu. Comarch ERP Mobilny Sprzedawca to mobilne wsparcie dla działań prowadzonych w terenie przez przedstawicieli handlowych. Mają oni dostęp do informacji zgromadzonych w systemie Comarch ERP Altum bez względu na to, gdzie się znajdują. Wystawione w Comarch ERP Mobilny Sprzedawca dokumenty handlowe trafiają do systemu Comarch ERP Altum podczas synchronizacji danych.

Comarch ERP Mobilny Magazynier

Platforma Comarch ERP Altum współpracuje z urządzeniami mobilnymi typu kolektory danych. Dzięki ich wykorzystaniu magazynier ma zawsze dostęp do aktualnych informacji dotyczących stanów magazynowych, rezerwacji, braków oraz ilości zamówionych towarów. Aplikacja Comarch ERP Mobilny Magazynier pozwala na sprawne zarządzanie dokumentami magazynowymi, poprawiając efektywność funkcjonowania magazynu.

W połączeniu z kolektorem danych umożliwia sczytywanie kodów kreskowych towarów i wykorzystywanie ich od razu podczas tworzenia odpowiednich dokumentów. Proces inwentaryzacji przeprowadzony przy wykorzystaniu kolektorów danych przebiega szybciej, niż tradycyjne zliczanie towarów przez pracowników. Comarch ERP Mobilny Magazynier pozwala także na składanie dyspozycji dla magazyniera z poziomu biura (np. o konieczności wydania konkretnego towaru).

Comarch ERP Mobilny BI

Profesjonalny menadżer nie może pozwolić sobie na brak informacji dotyczących sytuacji w firmie nawet wtedy, kiedy przebywa poza nią. Z pomocą aplikacji Comarch ERP Mobilny BI dostęp do raportów i analiz Business Intelligence możliwy jest nie tylko w biurze, z poziomu systemu, ale także w dowolnym miejscu na ekranie urządzenia przenośnego. Umożliwia to kadrze zarządzającej bieżące monitorowanie danych dotyczących firmy, a w razie potrzeby szybką reakcję na pojawiające się problemy.

Rozwiązanie usprawnia pracę prezesów, dyrektorów, kierowników działów. Dużą zaletą Comarch ERP Mobilny BI jest prosty, estetyczny interfejs.

Comarch Rozwiązania Mobilne

Więcej informacji tutaj

Powiadom znajomego o tej stronie

Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin