Dzisiaj jest: data | czas
LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm

Nowe urządzenia do monitorowania pojazdów

18.04.2012, 14:40:03
Na początku kwietnia wprowadziliśmy do naszej oferty nowe nadajniki GPS - Snitcher. Urządzenia zostały zaprojektowane i przystosowane specjalnie do monitorowania pojazdów.

gps monitoring pojazdow

Nadajnik umożliwia przesyłanie danych GPS w trybie rzeczywitym i replikowanie do serwera Logic Net Proxy GPS. Administrator systemu może na bieżąco, na mapie, obserwować pojazd, przebytą trasę, ilość przejechanych kilometrów, prędkość oraz zużycie paliwa.

gps monitoring pojazdow

Monitoring floty samochodowej to najlepsze rozwiązanie dla osób, które lubią mieć wydatki swojej firmy pod kontrolą. Koniec z prywatnymi wyjazdami czy łamaniem przepisów przez pracowników. Zamontowanie lokalizatora GPS pozwoli także w razie kradzieży zlokalizować i odzyskać pojazdy.

gps monitoring pojazdow

Snicher wykorzystuje nowoczesny, inteligenty algorytm rejestrujący, który znacznie zmniejszył ilość przesyłanych danych.

Nadajnik wysyła także komunikaty alarmowe o włączeniu zapłonu, postoju pojazdu, wykryciu ruchu (akcelerometr) czy uaktywnieniu złącza alarmu samochodowego.

gps monitoring pojazdow

Dodatkowo urządzenie obsługuje bezpośrednie podłączenie do komputera samochodowego (dodatkowy - opcjonalny interfejs szyny CAN) i odczyt z niego parametrów takich jak: obroty silnika, dystans wg licznika czy zużycie paliwa.

Nadajnik można także wyposażyć dodatkowo w moduł identyfikacji kierowców, oraz moduł pływaka zbiornika paliwa (odczyt poziomu paliwa). Możliwa jest jego zdalna obsługa i aktualizacja oprogramowania. Zamontowany w aucie nadajnik jest praktycznie bezobsługowy. Małe rozmiary urządzenia umożliwiają jego montaż w miejscach, w których jest trudny do zlokalizowania.

Urządzenie gotowe do pracy (wyposażone w kartę SIM) oferujemy w atrakcyjnych cenach dla klientów którzy zdecydują się na podpisanie umów na monitoring GPS na okres 12, 24 i 36 miesięcy.

Więcej informacji: 91 48 10 267, dh@logicnet.pl, Michał Sztuk
Powiadom znajomego o tej stronie

Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net S.C. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin